Seznam predavateljev in predavateljic AMEU – ISH s kontaktnimi podatki

1. stopnja: HUMANISTIČNI ŠTUDIJI (UNI)
PRIIMEK IME E-POŠTA
Grušovnik Tomaž tomaz_grusovnik@yahoo.com
Andrejč Gorazd gorazdeo@gmail.com
Škof Lenart lenart.skof@guest.arnes.si
Pirc Gašper gpirc.af@gmail.com
Motoh Helena helena.motoh@zrs-kp.si
Furlan Štante Nadja nadja.furlan@zrs-kp.si
Adam Alja adamalja@hotmail.com
Svetlič Rok rok.svetlic@guest.arnes.si
Zajc Melita melita.zajc@gmail.com
Mlinar Anton anton.mlinar@guest.arnes.si
2. stopnja: HUMANISTIČNE ZNANOSTI (MAG)
PRIIMEK IME E-POŠTA
Štrajn Darko darko.strajn@guest.arnes.si
Škof Lenart lenart.skof@guest.arnes.si
Gumze Goran goran.gumze@almamater.si
Furlan Štante Nadja nadja.furlan@zrs-kp.si
Adam Alja adamalja@hotmail.com
Grdina Igor grdina_igor@siol.net
Puncer Mojca mojca.puncer@gmail.com
3. stopnja: HUMANISTIČNE ZNANOSTI (DR)
PRIIMEK IME E-POŠTA
Škof Lenart lenart.skof@guest.arnes.si
Svetlič Rok rok.svetlic@guest.arnes.si
Štrajn Darko darko.strajn@guest.arnes.si
Kristovič Sebastjan sebastjan.kristovic@almamater.si
Gumze Goran goran.gumze@almamater.si
Furlan Štante Nadja nadja.furlan@zrs-kp.si
Grdina Igor grdina_igor@siol.net
Ramšak Mojca mojca.ramsak@guest.arnes.si